шляхи

В одному із журналів читала інтерв”ю з Олегом Скрипкою, і там була така фраза, що кожна людина має два шляхи для життя. Один це такий,як усі – вчитись,знайти роботу,працювати,ходити на роботу,заробляти гроші…а інший це той підсвідомий, ті мрії про які кожен думає,чим би зайнявся якби не робота…співав би, танцював, малював картини,створив свій бізнес, але…Але у кожного є своє “але” і ця підсвідома думка-мрія залишаєть у голові…

Так от в моїй голові також ідуть мітинги та протести…є два там шляхи – диктатура роботи (як казала мама: а ти як думала,це робота!) або демократія творчого розвитку…(поки писала м”ясо згоріло,дороблю салат і допишу) Хоча робота моя мала б бути творча,але вона далеко не така… Я розумію це такі реалії нашого життя, кожен виживає,як може,бориться за місце на цій землі,вигризає шось там,шось там…прям ніби ми живемо в камяний вік,голодуємо і одіваемся в необроблені шкури..Я все розумію,але я так не хочу і не буду.

Так, можливо я ше мала та зелена і нічого не шарю в ковбасних відрізках, але я просто хочу бути щаслива і не зариватись в це життя з головою. Поки ще не пізно я хочу вирішити,як Я буду жити.

About Ola_Suprun


3 responses to “шляхи

  • Роман Голубовський

    “поки писала м”ясо згоріло,дороблю салат і допишу” – так символічно! Фраза дуже наглядно демонструє описану тут думку.

  • Суспільно мертвий

    Вибір у нас є завжди… (Джеймс Рейнор – персонаж комп’ютерної гри “StarCraft2”)

  • Суспільно мертвий

    В кам’яний вік не було такої жорстокої конкуренції між людьми, як то є зараз. Тоді люди конкурували з непростими умовами природи. А це було неможливо без єдності, злагодженості і взаємопідтримки. Людство як вид вижило лише завдяки цій взаємопідтримці і справедливому розподілу ресурсів. І от парадокс. Чим впевненіше людство ставало на ноги і здобувало собі щораз комфортніші умови, тим більше послаблювалися зв’язки між особами і щоразу глибшала прірва між суспільними класами. І зараз, здається, апогей цього руйнівного процесу.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: