“корисно” проводити час

Чому я повинна боротись з тим, що мені подобається? Це не вірно вже із самого початку. Це вбивання себе, а це вже гріх. Мені подобається це робити, і якщо крім мене воно нікому не шкодить, це ж нормально? Так, я могла б цей час потратити на щось інше – “корисне”, але чи справді “корисне”?? Для кого корисне?? Просто загальноприйнято, що це корисно, шо саме так корисно проводити час, а ось так не корисно…Я погоджуюсь, що це виправдання себе – відмазка. Та чомусь мені здається, що просто має з’явитись “щось інше” що вплине на те щоб не проводити час “некорисно”. Я люблю робити те, що мені подобається…І не люблю робити, те що мене не цікаво, навіть якщо треба, це дуже погано? Це означає, що я слабохарактерна і без сили волі, це воно?

About Ola_Suprun


11 responses to ““корисно” проводити час

 • Барма Сірий (@graycoming)

  Дуже погано робити щось, що тобі не цікаво, погано бути рабом.

 • Iгор Йовенко

  Думаю, треба шукати користi в енергетичному сенсi. Тобто – зберегти, а краще -накопичити. Бо ж кожен будус свою Карму i мрiс про Нiрвану. ОМ. )

 • Alex (@c_wnr)

  Коли робиш те що тобі цікаво, то користі від того буде більше, рази в два, а може й в десять, інколи треба робити те, що нам не цікаво, для того щоб зрозуміти наскільки нам цікаві інші речі 🙂
  Слабохарактерні люди валяются з пивом на диванах, а не працюють, якщо ти робиш те що тобі не подобаєтся, то значить в тебе є сила волі, щоб змусити себе робити те, що тобі не цікаво)))

 • chupakabraprekrasna

  А рабом своїх бажань стати не боїтесь? Я погоджуюсь з тим, що визначення корисності речей дуже суб”єктивне. Порада. Що корисне. а що ні, підкаже совість. Вона не зіб”є з правильного шляху. Так, як душа важливіша за тіло. то й відповідно звертати увагу треба перш за все на це. Не все те, що корисне для тіла принесе користь душі. Будьмо уважні !

  • Ola_bilo4ka

   В тому і біда, що совість підказує працювати заради матеріальних благ, а те що для душі залишається на завтра…на колись…Мені совість не дозволить не працювати, хоча це не та робота про яку мрію…

 • lait1021

  Все життя потрібно робити щось, що неподобається, задля досягнення того, що подпбається.

  • Ola_bilo4ka

   чому одразу не робити, те що подобається?

   • lait1021

    Тому що це неможливо. Наприклад подобається кататися на велосипеді, але ж на велосипед потрібно гроші, щоб отримати гроші треба працювати(в даному випадку працювати неподобається) і так виходить, що спочатку потрібно робити те що неподобається.

   • Alex (@c_wnr)

    Якщо є така можливість, що можна зробити з хоббі професію, то чому би так і не зробити, я обожнюю програмувати і пішов вчитися на програміста, звичайно у справжніх проектах буває забагато клопот з ними, але ІМХО краще, щоб професія і хоббі перетиналися(якщо їх зобразити за допомогою кіл Ейлера), тоді і кайфу від роботи буде більше і продуктивність праці буде досить висока.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: