Свої та чужі світи

Час від часу ми впускаємо когось у свій теплий та затишний світ. Знайомимо з жителями цього світу, знаходимо місце для цієї нової людини і спостерігаємо, чи прийме світ, чи приживеться ця людина. В цьому своєму світі жити добре, бо ми самі творимо його, обираємо колір парканів, широту вулиць, температуру та погоду. Насправді своїх світів у нас є безліч і кожен світ ми налаштовуємо під себе, інколи ми їх змінюємо, інколи викидаємо і більше не повертаємося, інколи світ викидає нас. Але нова людина яку ми проштовхуємо у свій світ, також приходить із своїм, теплим для неї, світом… І як би це не було важко, нам також потрібно йти в її світ, знайомитися з ним і споглядати..прийме він нас чи ні?

About Ola_Suprun


2 responses to “Свої та чужі світи

  • Суспільно мертвий

    Хто бажає помилуватися руїнами мого світу? Екскурсія в будь який час: вдень, або вночі, або коли Вам зручніше. Світ далеко не теплий, тому бажано вдягнути трохи врівноваженості і здорову долю цинізму, втім там завжди можна погріти руки біля вогню разом із сірим анлелом Ноксіелем і поговорити з ним про чисту філософію буття (незалежну від “добра/зла” а ту, що переважно оперує поняттями “доцільність/правдивість/сила волі/справедливість/рівновага/зв’язок/причина-наслідок”), погодувати з рук могутнього і величного птаха Шпака, познайомитися з роковою красунею Алією, що була колись злим демоном, але закохалася в того, кого мала занапастити. Не чіпайте ангела Світлайта. Він сидить в кутку, затиснувши голову між ліктями, вражений тим на що перетворився цей, колись заквітчаний, сад. Передумали заходити? Ай…облиште виправдовуватися що начебто нема часу. Я вже звик до того, що ніхто не заходить.

  • Суспільно мертвий

    На одній із тих стін, що їм вдалося частково вціліти, залишився відносно свіжий запис про те, що надія робить нас слабкими і позбавляє здатності тверезо оціновати реальність. Його залишила та, що заходила на екскурсію останньою.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: