Що приніс новий рік

Дуже цікаві усвідомлення приніс новий рік. Якось все постало в зовсім іншому світлі і тепер дуже важко відновити віру у кращі сторони людей, а я то ще з тих вірувальників. Можливо з часом я змирюся, що вони такі, та це було для мене трохи таким ударом. Можливо з часом я навчуся жити і не думати, що думають вони про мене. Не вкладається мені в голову, навіщо так глибоко лізти в моє життя, ритись там… що там шукати? Люди цікаві, я розумію. Але цікаві люди запитують “на пряму” і зазвичай я розказую…більше не буду. Я більше не вірю.

About Ola_Suprun


6 responses to “Що приніс новий рік

 • tossfromua

  та ти, блін, філософ

 • Andrii Lundiak

  Найкращий варіант вірити в якості людей як і позитивні так і негативні. Тоді складається гарна збалансована людина. І тоді можна буде не розчаровуватись. Сам провірив (Якось напишу більш детально в себе в блозі).

  Особисто я дуже ціную відвертість в людях. Але не ту, з допомогою якої люди витягують інфу, а потім її “продають” іншим за” їхню відвертість”. Ціную ту відвертість, за допомогою якої можн поговорити з будь якою людиною про неї і про себе, і щоб результатом була “таємниця”. Адже це гарний метод формувати гарні дружні відносини, при яких кожна із сторін є особлива і важлива для кожного.

  В моєму житті мало людей, які цікавлять моїм життям, я не дуже балакучий. Але коли такі люди і находяться – то з радістю спілкуюсь.

  “Більше не буду” собі ніколи не кажу, бо якось не було нагоди дуже критично пошкодувати. Крім того мені дуже швидко вдається усвідомити “рамки відвертостей/цікавостей” про що можна говорити а про що ні.

  PS. Ти відома в межах Західної України, це слава, ти зірка, тому прийдеться тобі миритись з тим що пояляються/появляться різні люди з напрямом думок в твою сторону.
  Якщо що – кажи, мо когось заспамити, чи хакнути – будем хелпати.
  🙂

 • vrubli

  “Я більше не вірю” – ці Ваші слова є близькими і мені.
  Прикро коли настає та мить краху коли людина яка викликає довіру падає в багнюку. І річ в тім, що в багнюку падає і частина власної душі, яка до тієї людини довірою була прив’язана.
  Час минає, все стає на свої місця, але тої багнюки сліди вже назавжди лишаються.
  Пробачте, що намалювала таку нерадісну перспективу, однак це лиш моє власне враження і відчуття…

 • Olena Sovyn (@chorna_kiwka)

  Це неприємно і це інколи навіть боляче. Але такі вже люди є. Єдине, що сонце – ніхто не ідеальний, і помилятись будуть всі. Хтось може зі зла зробити тобі боляче, а хтось просто не від знання, що можна інакше, чи що ти інакша.

  Знаєш я собі на озброєння взяла недавно одну фразу написану здається не то Сашею Орловим, не то Славою Панкратовим – “Людина чинитись завжди так, як вона вважає найоптимальніше в даних умовах”. Рідко мотивацією людини є справжнє зло, вона може або бачити в тому якусь вигоду для себе, або й навіть для тебе. Або просто від не знання тебе, думати, що тобі так буде краще.

  Ще одна хороша фраза, якою я часто задовбувала своїх близьких, але на роботі була вона досить ефективна, досить проста – “я не телепат” – люди рідко внаслідок низького рівня емпатійності розуміють як відчувають себе інші люди в даній ситуації. Я от знаю що ти досить емпатійна, але повір таких людей не так вже й багато.

  Загалом в таких випадках, інколи краще за все виспатись і відклатси ситуацію на вирішення трохи на потім, час покаже більше.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: