Жінки і жінки.

О ці чоловіки! Завжди їм важко розгадати жінок…так і живемо все життя. Чомусь вважають усіх нас ненависними стервами на рахунок одна одної, хоча… Але ні! Повірте, не завжди! Ми любимо інших жінок, ми їх розуміємо і співчуваємо, правда допомогти не можемо, коли в цьому винні ви – чоловіки.  Конкурентки? Так, звичайно. А ви хіба ні? Та найдивніше, що вважаєте ви,  у своїй більшості, що право захоплюватися жінками належить лише вам і все! Наївні… Попри всі наші конкуруючі сторони, ми також любимо красу цю, завше ідеальну! Жінка це неймовірні створіння нашого світу. Кожна. Ми це помічаємо, аналізуємо, порівнюємо, завидуємо, але також захоплюємося і фанатіємо!  Мабуть від того, що розуміємо кожну з них, прекрасних. Як для порівняння «прийшли», чи то «приїхали» мені машини…У вас, наприклад,  є машина, але на інші ви також задивляєтеся? Наші тіла також машини…Ми їх тюнінгуємо і підтягуємо, ми також старіємо, як вони.  Продати можемо, гірше з купити нові. Нові колеса для нас – це святе=) Зимова резина…на підборах! 🙂

Кожна з нас хоче чути, відчувати і знати, що вона найкраща для когось єдиного. Та цього нашому світу мало! Це ж саме потрібно показати усім навколишнім, я би навіть сказала, що суспільство цього просто вимагає: «Докажи, що ти така!» І від того виникає купа шуму і галасу: «Я кохана!», «Я красива!», «Я мама!», «Я … »!  І здається мені, що саме цим і займаються жінки все своє життя, і ще встигають бути і красивими, і коханими, і мамами, і …

Важко розгадати жінок? А варто? Насолоджуйтесь!

About Ola_Suprun


6 responses to “Жінки і жінки.

 • Ukrainets (@ukrainets)

  Згідний з словами “Жінка це неймовірні створіння нашого світу” але трошки б змінив на “Жінки – це неймовірно красиві створіння нашого світу”

  Деякі загадки повинні залишатись загадкими. Жити в “розгаданому світі” буде не так цікаво..

  Інколи весь кайф в самому процесі, так і в процесі розгадування вас, жінок.

 • Анатолій Мельник (@anatoly_melnyk)

  Так, жінки – ви кльові. І нерозгадані і трішки розгадані, немає значення. Створені богом. Що тут ще казати. Без Вас немає сенсу існування.

 • Bubyakin (@Bubyakin)

  Дякую!
  Дякую за допомогу у змозі зрозуміти)

 • Igor Mykolayovych (@dedigor_ua)

  Так, Ви – неймовірні!!! За це Вас і любимо) Порівняння про зимову резину і нові колеса – просто супер!)

 • Andrii Lundiak

  Все це дуже класно, і я підписуюсь під словами попередніх дописувачів – це вони так приховано роздають Тобі Оля компліменти 🙂

  Але так життя показує, що як тільки Двоє стають ближче – то для них ці високі поняття вже втрачають сенс.
  Хлопець задивляючись на інших і кажучи свої дівчині “Та я задивляюсь як на гарний продукт, як на гарну машину, я ж природою так створений” наражаються на не тільки ревнощі а й на серйозні сварки зі сторони дівчини.

  Аналогічно коли дівчата задивляються на “красавецев” і “качків” чи що там тепер в тренді (худі ноги і штани в обтяжку в справжнього “музжчіни” , чи емо зачіска.. енівей…) то хлопець який поряд відчуває свою примітивність і незначушчість в очах та загалом в житті дівчини.

  Ідеально, коли обоє йдуть і синхронно задивляються, і говрять для прикладу:
  – “Кохана, дивись який качок пішов, хочеш я для тебе таким стану?”
  А вона каже
  – “Диви яка грудаста пішла, хочеш я такі собі зроблю?”.

  І ідеальна відповідь має бути така – Вони класні “спору нєт”, але я люблю тебе такою (таким) як ти є, і більше мені нічого не треба в цьому світі.

  І ось тоді всі вище описані слова будть 100%-ми як у використанні так і в розумінні.

  Що ж до

  Попри всі наші конкуруючі сторони, ми також любимо красу цю, завше ідеальну

  то мене не перестає дивувати ця “ЖіночаДружбоЛюбов” з її цьомками-бомиками і вживанням слова “кохаю” всує. Але хай, то гарно – Хай хоча б так позитив приходить в наше буденне життя.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: