Віра предків

Мені приємно сповідувати ту ж віру, що і мої предки. Відчуваю в генах певний потік енергії і сили в, що не повинен перериватися. Можливо в наш (чи мій) час ця віра не є такою сильною. . . Та заради памяті про тих дідів і бабців, що вірили і мріяли про щось краще, якого вони не мали, я буду продовжувати вірити. У слово “віра” вкладаю релігію, що мене вибрала, сімейні принципи, яким вчили батьки і щось більше, що важко передати словами. Коли немає сил, варто уявити, що за спиною стоять десятки прапра-дідусів і прапра-бабусів, спостерігають і легенько посміхаються. . .

Advertisements

About Ola_Suprun


One response to “Віра предків

 • Andrii Lundiak

  В мене ця справа важче проходить. Я знаю традицію, я памятаю те що робили предки, і відчуваю чим вони емоційно це підтримують і усвідомлюю що більшість людей слідують як і релігії, так і її стандартам віри в Бога, так і погляд на суспільні стандарти життя.

  Але, я ніколи не відчував радості від свят, особливо релігійних. ХЗ чому, чи тому що віри мені мало, а я більше хочу знань, я хочу відповідей на питання. А релігія не дає, а віра тим більше не дає.

  Може тому що я людина, яка не сприймає емоції в житті.
  В любому випадку, я завжди поважаю людей в їхній емоційності, мені деколи заздрісно що люди так можуть себе навіювати.

  Для мене віра в предків, це інформація про родовід фамілії і села, усвідомлення всіх справ які були в селі та районі, усвідомлення того як люди жили колись, і як рухатись далі. Тобто я більш схильний сприймати все це в історичному руслі, а ніж в релігійному чи емоційно-психологічному руслі.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: